slide-doktor  Dudak Yapısı ve Dolgu Yöntemi | Lazer Estetik Merkezi | İstanbul

Dudak Yapısı ve Dolgu Yöntemi

Dudak Yapısı ve Dolgu Yöntemi

Dudak Dolgunlaştırma

Dudaklarımızın güzel görünmesi bir çok bayanın dikkat ettiği özenle istediği bir noktadır. Dudaklarımızın bazen sönük durması veya üst ve alt kısmında çizgiler oluşması sizin görüntünüzü olumsuz şekilde etkileyebilir. Çizgiler yaşlı bir yüz görüntüsü verebilir. Sönük dudaklarda kişide görünüş bozukluğuna sebep olabilir.

Sönük dudaklar için en başarılı yöntem dudak dolgusu yöntemidir. Dudaklarınıza gereken dolgunluğu kazandırarak daha çekici ve güzel görünmesini sağlar. Uzun bir süre etkisi olan bu yöntemi bir çok bayan kliniğimizde uygulamış ve sonuçlarıyla memnun kalmışlardır. Çok pratik bir yöntem olan dudak dolgunlaştırma ameliyat tarzi işlemler gerektirmeden 15-20 dk içinde yapılır enjeksiyon ile yapılan bir işlemdir. Kişide şiddetli ağrı sızı hissedilmez. Sadece işlemden sonra hafif şişlik oluşur oda kısa sürede geçer ve kişi işlem yapıldığı gün normal sosyal hayatına dönebilir. Olumlu yanları ise yukarıda saydığımız gibi ameliyatsız ve pratik bir işlem olmasıdır. Tabi tecrübe’de bir çok etken kadar önemlidir kişiyi doğru analiz edip dudak dolgusunun miktarını belirlemek ve uygulamakta ayrı bir el beceresi gerektirmektedir. Kliniğimizin doktorları bu konuda uzmanlaşmıştır ve bir çok merci’de dudak dolgusu ile video’larda tv kanallarında bilgi vermiş. Merak edilenleri cevaplamıştır.

Kliniğimiz’den ücretsiz fiyat ve ön bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir. İletişim Seçeneklerimiz’den bizlere ulaşabilirsiniz.