slide-doktor  En Etkili 3 Tane Detoks İçeceği | Lazer Estetik Merkezi | İstanbul

En Etkili 3 Tane Detoks İçeceği

En Etkili 3 Tane Detoks İçeceği

Vücudumuzu sağlıklı bir şekilde diyete hazırlayan ve toksik maddelerin vücuttan atılmasını sağlayan bu 3 adet detoks, ayrıca daha zinde olmanıza ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı oluyor. Detoksu vücudunuza uygun bir diyet programı ile beraber yaparsanız kilo probleminiz var ise kısa sürede kilo verebilirsiniz.

1. Nane ve limon Detoksu

Yapılışı bir sürahi içerisine taze nane yapraklarını ve lime limonları güzelce doğrayarak bir kaç saat kadar buzdolabında bekletin değerli okurlarımız. Daha sonra karışımı gün boyunca su gibi tüketin.

2. Karpuz ve nane Detoksu

Karpuz ve Nane Detoksu ; Bir sürahinin içine karpuz dilimlerini ve nane yapraklarını ekleyin ardından içine biraz buz ilave edin. Sonra karışımı dolapta 1 saat civarı beklettikten sonra tüketin.

3. Portakal, elma ve havuç Detoksu

Yapılışı için 1 tane portakal ile elma ve havucu küçük parçalara ayırıp güzelce blender’dan geçirin. Detoks tarifi hazır olduktan sonra hemen içebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Kliniğimizin hizmetleri arasında olan dövme silme işlemi hakkında bilgi almak için hizmetler sayfamızı tıklayabilirsiniz.