slide-doktor  Leke Tedavilerinde Hangi Yöntemler Kullanılır? | Lazer Estetik Merkezi | İstanbul

Leke Tedavilerinde Hangi Yöntemler Kullanılır?

Leke Tedavilerinde Hangi Yöntemler Kullanılır?

Merhaba bir çok kişinin ülkemizde ve dünyada leke tedavisi konusunda merak ettiklerinin başında tedavi yöntemleri gelir. Leke tedavilerinde bir çok alan vardır ve bunlar dermatoloji alanında uzman kişiler tarafından tedavi edilir. Tedavi çeşitleri ve yöntemleri kişideki lekeye göre değişir. Tabi bunu kişisel özeliklerde etkiler kişini ten rengi, lekenin boyutu, cinsi gibi etkenler lekenin tedavi sürecini etkileyen faktörlerdir. Leke tedavisine uzman bir dermatoloji kliniği ile alanında uzman bir hekim yardımıyla vücudunuzdaki istenmeyen lekeler’den kurtulabilir. İstediğiniz bir cilde kavuşabilirsiniz. Kış aylarında tedavi uygulanması genellikle daha sağlıklı ve iyi olacaktır. Kişisel olarak sormak istediğiniz ve bilgi almak istediğiniz konularda telefon veya diğer iletişim araçlarıyla Kliniğimize haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Aşağıda madde şeklinde sıraladığımız listede leke tedavisinin çeşitleridir. Ayrıca yanlarında ilgili tedavinin nasıl yapıldığını anlatan sayfalar bulunmaktadır bunların üstünü tıklayarak ilgili sayfalara gidebilir. İşlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

LEKE TEDAVİSİ ÇEŞİTLERİ

  • Güneş Lekesi Tedavisi – (Lazer, PRP, Kimyasal peelingler Kullanılır.)
  • Doğum Lekesi Tedavisi – (Lazer tedavisi ve cilt yenileme yöntemleri kullanılır.)
  • Çil Tedavisi – ( En etkili yöntem lazer tedavisidir)
  • Şarap Lekesi – ( En etkili yöntem lazer tedavisidir)
  • Yaşlılık Lekesi ( Lazer ve PRP tedavi yöntemleri)

Diğer Tedavi çeşitlerini’de kliniğimizin bize ulaşın bölümünden telefon,whatsap,mail gibi ulaşım araçlarından her gün mesai saatleri içersinde bizlere ulaşabilir. Detaylı ön bilgi alabilirsiniz sağlıklı günler dileriz.