slide-doktor  Simetrik Bir Yüze Nasıl Sahip Olunur ? | Lazer Estetik Merkezi | İstanbul

Simetrik Bir Yüze Nasıl Sahip Olunur ?

Simetrik Bir Yüze Nasıl Sahip Olunur ?

Simetrik bir yüz için Masseter Botoksu ile yüz inceltme

Değerli okurlarımız sık olarak kullanılan bir başka faydalı araç da botoks. Bu yöntem eşit olmayan kaşları düzeltmek ve ayrıca kaş yüksekliğini ayarlamaya izin veriyor aynı zamanda çenede fazla olan masseter kas boyutunu istediğimiz oranda azaltarak çeneyi daha şekilli ve simetrik hale getirme olanağı sunuyor. 🙂

Dünyada Cate Blanehett ve Charlize Theron güzel ve simetrik özelliğe sahip yüzleri ile en güzel kadınlar başında yer alıyor. Bu uygulamayı doğru uygulanırsa artık simetrik bir yüze ile güzel bir görünüme sahip olmak artık bir hayal değil gerçek. Ayrıca uygulamanın bir yaş kısıtlaması yok her yaştan bireye uygulanabilir. pratik ve etkisini kanıtlamış bir uygulamadır. Aşağıdaki linkden masseter botoksu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Masseter botoksu (yüz inceltme) yöntemi hakkında telefon ve whatsapp hatlarımızdan ücretsiz bilgi alabilir. Bu konuda uzman olan hekimlerimizle görüşebilirsiniz. MD Dermatoloji olarak bir sonraki yazımızda görüşmek üzere sizlere sağlıklı günler dileriz hoşcakalın.