slide-doktor  Yüz Dolgusu (Hyalüronik Asit) Mucizesi | Lazer Estetik Merkezi | İstanbul

Yüz Dolgusu (Hyalüronik Asit) Mucizesi

Yüz Dolgusu (Hyalüronik Asit) Mucizesi

YÜZ DOLGUSU İLE GENÇLEŞİRKEN DOĞALLIĞI YAKALAYIN

Bugünlerde trend haline gelen ve botoks uygulamasının da yavaş yavaş yerini tutan estetik dolguya talep oldukça artıyor. Hal böyle olunca kafadaki soru işaretlerini ve yanlış bilgileri gidermek gerek.
Yüz dolgusu kırışıklıkları ve izleri yok etmek isteyen kişilerin tercih ettiği estetik bir dolgudur ve bu çalışmanın amacı zaman içerisinde ciltte azalan bir takım maddelerin tekrar yerine konulması anlamına geliyor.
Dolguda en çok tercih edilen yer yüz bölgesidir. Kırışıklıklar ve çizgilerin kaldırılması dışında yüz şekillendirmede de kullanılmaktadır.
Dolgu yaptırırken en çok dikkat etmemiz gereken husus içeriğindeki maddedir. Bugün en güvenilir ve en çok tercih edilen dolgu maddesinin başında ‘hyalüronik asit’ gelmektedir. Bu maddeyi içermeyen dolgular kesinlikle tercih edilmemelidir. Bunun dışında kullanılan yağ enjeksiyonları da güvenilir dolgu uygulamalarına örnek gösterilebilir. Yapılan dolgu hyalüronik asit yoğunluğuna göre 6 -12 ay boyunca kalıcı etki sağlar.
Yüz dolgusu 15 ile 45 dakika süreler içerisinde uygulanır ve kişiden kişiye değişen morluklar, kızarıklıklar oluşabilmektedir. Bunlar yaklaşık 1 hafta içerisinde ciltte kaybolmaktadır. Hasta uygulama sonrası günlük hayatına geri dönebilir.

2018 Kampanyalarımızdan olan botoks işleminin detayları için tıklayın. ”Botoks fiyatları 2019