DOKTORLARIMIZ | Lazer Estetik Merkezi | İstanbul

DOKTORLARIMIZ

DR.GÜNEŞ ERTÜRK

Cilt Hastalıkları Uzmanı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1992 yılında mezun oldu. Aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tip Fakültesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlayarak 1996 yılında dermatoloji uzmanı oldu.
Daha sonra Kadıköy Şifa Hastanesi ve İstanbul Memorial Hastanesi`nde dermatoloji uzmanı olarak çalıştı.
2000 yılında Amerika Birleşik Devletleri, New York – Mount Sinai Tıp Fakültesi Dermatologic Surgery departmanında çalışmalarda bulundu.
Dr. Güneş Ertürk Klinik Dermatoloji, Lazer Dermatoloji ve Kozmetik Dermatoloji ile ilgilenmektedir.

DR.GÖKHAN GÖKLER

Cilt Hastalıkları Uzmanı

1967 yılında İstanbul’da doğdu. 1985 yılında İstanbul Erkek Lisesi’ni,1991 yılında ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdi.Dermatoloji ihtisasını 1995 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesini dermatolojı Klini’nde tamamladı 1998 yılında bir yıl süreyle Almanya Wupprtal’da Ferdinand Sauerburch Hatanesi dermatoloji Klinigi’nde dermatolojik cerrahi,dermatolojide lazer uygulamaları ve stetik dermatoloji konusunda çalışmalar yaptı.1999 yılından sonra çeşitli özel sağlık kurumlarının dermatoloji kliniklerini yürüttü.Dr.Gökhan Gökler Klinik dermatoloji,Lazr Dermatoloji ve Kozmetik Dermatoloji ile ilgilenmektedir.